Colgate Whitening Паста за заби 50мл

63 ден

Колгејт паста за заби со својства за белеење на забите

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16077

Опис

Колгејт паста за заби со својства за белеење на забите

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate Whitening Паста за заби 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *