Colgate Whitening Паста за заби 100мл

98,00 ден

Колгејт паста за заби за белење

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16085

Опис

Колгејт паста за заби за белење

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate Whitening Паста за заби 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *