Colgate ZigZag Средна четка за заби

100,00 ден

Колгејт Зиг-Заг тетка за заби со средна тврдина на влакна

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15937

Опис

Бојата може да се разликува од прикажаната на сликата.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate ZigZag Средна четка за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *