Чорбаџиски зачин Мешавина од сушен зеленчук 450гр

69,00 ден

Нема на залиха

Чорбаџиски зачин – мешавина на сушен зеленчук за сите видови јадења и супи.

Шифра: ADT10022 Категории: ,
Прикажи ги сите резултати