Creamy Топено сирење 140гр

140 g
36,00 ден

Креми топено сирење (зденка)

Нема на залиха

Опис

Креми топено сирење (зденка)

Дополнителни информации

Тежина 140 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Creamy Топено сирење 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *