Дафинка Зачин 250гр

250 g
55,00 ден

Дафинка е универзален зачин кој се користи за подобрување на вкусот на сите видови јадења без оглед на тоа дали содржат месо или не.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13142

Опис

Се произведува од внимателно одбрани, квалитетни и високо ароматични сушени зеленчуци (паштрнак, морков, целер, кромид, першунов корен и лист) со На глутаминат, јаглено хидрат, зачини, рибонуклеотиди и е збогатена со витамин Б2.

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дафинка Зачин 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *