Дафинка Зачин 500гр

500 g
99,00 ден

Дафинка е универзален зачин кој се користи за подобрување на вкусот на сите видови јадења без оглед на тоа дали содржат месо или не.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13143

Опис

Се произведува од внимателно одбрани, квалитетни и високо ароматични сушени зеленчуци (паштрнак, морков, целер, кромид, першунов корен и лист) со На глутаминат, јаглено хидрат, зачини, рибонуклеотиди и е збогатена со витамин Б2.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дафинка Зачин 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *