Даути Сецкана туна во растително масло 170гр

170 g
39 ден

Dauti Seckana tuna vo rastitelno maslo 170g

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: DKO1710

Опис

Dauti Seckana tuna vo rastitelno maslo 170g

Дополнителни информации

Тежина 170 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Даути Сецкана туна во растително масло 170гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *