Даути Туна цела 170гр

170 g
67,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA20540

Дополнителни информации

Тежина 170 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Даути Туна цела 170гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *