Даути Зелена маслинка 250гр

250 g
44,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35533

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Даути Зелена маслинка 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *