De Cecco Свежи њоки од компир 500гр

500 g
135,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “De Cecco Свежи њоки од компир 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *