De Cecco Таљатели со јајце N.304 500гр

500 g
259,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10041

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “De Cecco Таљатели со јајце N.304 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *