Делициа Торта со чоколадо 1,1кг (Замрзнато)

572,00 ден 486,00 ден

Delicia Chocolate замрзната торта од бисквитно тесто со чоколадно полнење и чоколаден сос, украсена со бело чоколадо.

Шифра: CRM2130 Категорија: Ознаки: ,