Dewars Шкотско виски 1л

1.295 ден

Dewars Skotsko viski 1l

Категорија:
Шифра: BBL10150

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dewars Шкотско виски 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *