Ди-го Квасец сув (5 x 7гр)

35 g
44,00 ден

Podravka Digo сув квасец 5 x 7 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100372

Опис

Podravka Digo сув квасец 5 x 7 грама.

Дополнителни информации

Тежина 35 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ди-го Квасец сув (5 x 7гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *