Daipers Instacore Бебешки пелени бр.4 (7-18кг) 50 парчиња

595,00 ден

Дајперс Инстакор 50 пелени за бебиња помеѓу 7 и 18 килограми – Value Pack

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ING11887

Опис

Дајперс Инстакор 50 пелени за бебиња помеѓу 7 и 18 килограми – Value Pack

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Daipers Instacore Бебешки пелени бр.4 (7-18кг) 50 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *