Daipers Instacore Бебешки пелени бр.5 (11-24кг) 18 парчиња

575,00 ден

Дајперс Инстакор 18 пелени за бебиња помеѓу 11 и 24 килограми

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA23487

Опис

Дајперс Инстакор 18 пелени за бебиња помеѓу 11 и 24 килограми

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Daipers Instacore Бебешки пелени бр.5 (11-24кг) 18 парчиња

  1. davor nikoloski

    odlicni pampersi za nasite deca nema poubavi

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *