Daipers Instacore Бебешки пелени бр.5 (11-24кг) 44 парчиња

595,00 ден

Дајперс Инстакор Јуниор 44 пелени за бебиња помеѓу 11 и 24 килограми

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ING13395

Опис

Дајперс Инстакор Јуниор 44 пелени за бебиња помеѓу 11 и 24 килограми

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Mako Мако Маркет

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Daipers Instacore Бебешки пелени бр.5 (11-24кг) 44 парчиња

  1. davor nikoloski

    odlicni peleni za nasite deca nema podobri

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *