Дијамант Мајонез 750гр

750 g
99,00 ден

Деликатесен Dijamant мајонез произведен според традиционални рецепти од високо квалитетно сончогледово масло, свежи жолчки од јајце и додатоци кои ги даваат неговите карактеристични својства и вкус.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25870

Опис

Деликатесен Dijamant мајонез произведен според традиционални рецепти од високо квалитетно сончогледово масло, свежи жолчки од јајце и додатоци кои ги даваат неговите карактеристични својства и вкус.

Дополнителни информации

Тежина 750 g
Suppliers za lot expiry

Pekabesko Пекабеско АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дијамант Мајонез 750гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *