Divella Lasagne бр.109 Лазањи 500гр

500 g
126,00 ден

Дивела Лазањи 500 грама

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31622

Опис

Дивела Лазањи 500 грама

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Lasagne бр.109 Лазањи 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *