Divella Балсамиран оцет 0,5л

109,00 ден

Дивела Aceto Balsamico (Балсамико оцел)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING16993

Опис

Дивела Aceto Balsamico (Балсамико оцел)

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Балсамиран оцет 0,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *