Divella Chifferini Lisci бр. 48 макарони 500гр

500 g
50,00 ден

Дивела бр. 48

Има на залиха

Опис

Дивела бр. 48

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Chifferini Lisci бр. 48 макарони 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *