Divella Fusilli бр. 40 Макарони спирали 500гр

500 g
54,00 ден

Дивела макарони бр. 40

Нема на залиха

Опис

Дивела макарони бр. 40

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Fusilli бр. 40 Макарони спирали 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *