Divella Gomiti бр.53 Макарони 500гр

500 g
50,00 ден

Дивела макарони бр. 53

Има на залиха

Опис

Дивела макарони бр. 53

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Gomiti бр.53 Макарони 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *