Divella Lasagne all’uovo бр.108 Лазањи со јајца 500гр

500 g
129,00 ден

Дивела лазањи со јајца.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16462

Опис

Дивела лазањи со јајца.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.