Divella Penne Ziti Rigate бр.27 макарони 500гр

500 g
54,00 ден

Дивела бр. 27

Нема на залиха

Опис

Дивела бр. 27

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Penne Ziti Rigate бр.27 макарони 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *