Divella Spaghetti Ristorante 8 шпагети 500гр

500 g
54,00 ден

Дивела бр. 8

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16450

Опис

Дивела бр. 8

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Spaghetti Ristorante 8 шпагети 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *