Divella Vermicellini бр.10 Шпагети 500гр

500 g
54,00 ден

Дивела шпагети бр. 10

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16451

Опис

Дивела шпагети бр. 10

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divella Vermicellini бр.10 Шпагети 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *