Добро јутро Дијет маргарин 250гр

250 g
39,00 ден

Dobro Jutro Dijet содржи само 40% масти и има ниска калорична вредност. Не содржи транс масни киселини. Лесен и свеж вкус. Збогатен со витамини А, Д и Е. Идеален за сите кои се грижат за калории, како и за време на постот.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17113

Опис

Dobro Jutro Dijet содржи само 40% масти и има ниска калорична вредност. Не содржи транс масни киселини. Лесен и свеж вкус. Збогатен со витамини А, Д и Е. Идеален за сите кои се грижат за калории, како и за време на постот.

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Добро јутро Дијет маргарин 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *