Добро јутро Маргарин лајт 500гр

500 g
59,00 ден

Dobro Jutro Light е посен производ, ниски калории, со само 25% масти. Нема транс масни киселини. Со висока содржина на витамини А, Д3 и Е. Идеален за мачкање на леб и колачи

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17117

Опис

Dobro Jutro Light е посен производ, ниски калории, со само 25% масти. Нема транс масни киселини. Со висока содржина на витамини А, Д3 и Е. Идеален за мачкање на леб и колачи

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Добро јутро Маргарин лајт 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *