Добро јутро Маргарин млечен 250гр

250 g
49,00 ден

Dobro Jutro маргарин со млеко, со намалена содржина на масти.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17111

Опис

Биолошки исклучително важна храна, збогатена со витамини А, Д и Е не содржи транс масни киселини. Богат, полн вкус, одлична за мачкање на леб и печива.

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Добро јутро Маргарин млечен 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *