Долче Вита Наполитанки 375гр

375 g
39,00 ден

Мултипром Dolce Vita наполитанки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101297

Опис

Мултипром Dolce Vita наполитанки

Дополнителни информации

Тежина 375 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Долче Вита Наполитанки 375гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *