Долче Вита Наполитанки 375гр

375 g
39,00 ден

Мултипром Dolce Vita наполитанки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101297

Опис

Мултипром Dolce Vita наполитанки

Дополнителни информации

Тежина 375 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Долче Вита Наполитанки 375гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *