Долче Вита Наполитанки 500гр

500 g
55,00 ден

Мултипром Dolce Vita наполитанки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101299

Опис

Мултипром Dolce Vita наполитанки

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Долче Вита Наполитанки 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *