Dolcela Сув квасец 7гр 4+1 пакување

7 g
47,00 ден

Долчела сув квасец

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34226

Опис

Долчела сув квасец

Дополнителни информации

Тежина 7 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dolcela Сув квасец 7гр 4+1 пакување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *