Domestos Power 5 Освежувач за wc школка со мирис на лимета

89,00 ден

Доместос освежувач за шоља (55гр). Прави богата пена, превенира создавање на бигор, дава мирис кој трае, дава сјај на школката и ја одржува хигиената.

Нема на залиха

Опис

Доместос освежувач за шоља (55гр). Прави богата пена, превенира создавање на бигор, дава мирис кој трае, дава сјај на школката и ја одржува хигиената.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Domestos Power 5 Освежувач за wc школка со мирис на лимета”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *