Дониа Чајни бисквити 800гр

800 g
109,00 ден

Donia чајни бисквити (колачи).

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21357

Опис

Donia чајни бисквити (колачи).

Дополнителни информации

Тежина 800 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Чајни бисквити 800гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *