Дониа Дона Бисквити со чоколадо и кокос 240гр

240 g
55 ден

Donia чајни бисквити прелиени со чоколадо и кокос.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25819

Опис

Donia чајни бисквити прелиени со чоколадо и кокос.

Дополнителни информации

Тежина 240 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Дона Бисквити со чоколадо и кокос 240гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *