Дониа Дони 5 Чајни бисквити 300гр

300 g
69,00 ден

Donia чајни бисквити (колачи).

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13916

Опис

Donia чајни бисквити (колачи).

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Дони 5 Чајни бисквити 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *