Дониа Гурабии 2кг

2 kg
250,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31100667

Опис

Donia Гурација 2 килограми.

Дополнителни информации

Тежина 2000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Гурабии 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *