Дониа Миа Чајни бисквити 240гр

240 g
46,00 ден

Donia Mia чоколадирани чајни бисквити.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101216

Опис

Donia Mia чоколадирани чајни бисквити.

Дополнителни информации

Тежина 240 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Миа Чајни бисквити 240гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *