Дониа Мона Чајни бисквити 240гр

240 g
55,00 ден

Donia Mona чајни бисквити прелиени со какао прелив.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101274

Опис

Donia Mona чајни бисквити прелиени со какао прелив.

Дополнителни информации

Тежина 240 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Мона Чајни бисквити 240гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *