Дониа Традиционален локум 450гр

450 g
65,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14417

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Традиционален локум 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *