Дониа Ванили чајни бисквити 270гр

270 g
45 ден

Donia Vanilly посни чајни бисквити со ванила

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13906

Опис

Donia Vanilly посни чајни бисквити со ванила

Дополнителни информации

Тежина 270 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дониа Ванили чајни бисквити 270гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *