Дорина Чоколадо Ледена 100гр

100 g
55,00 ден

Краш Dorina чоколадо со ледено полнење.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11032

Опис

Краш Dorina чоколадо со ледено полнење.

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дорина Чоколадо Ледена 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *