Дорина Чоколадо Млечно 80гр

80 g
56,00 ден

Краш Dorina млечно чоколадо.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11029

Опис

Краш Dorina млечно чоколадо.

Дополнителни информации

Тежина 80 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дорина Чоколадо Млечно 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *