Дорина Чоколадо Пунч 100гр

100 g
54,00 ден

Краш Dorina чоколадо со полнење од Punch.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11021

Опис

Краш Dorina чоколадо со полнење од Punch.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дорина Чоколадо Пунч 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *