Дорина Чоколадо за готвење 100гр

100 g
59 ден

Краш Dorina чоколадо за готвење.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA11020

Опис

Краш Dorina чоколадо за готвење.

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дорина Чоколадо за готвење 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *