Doritos Nacho Cheese Тортиља чипс 185гр

185 g
105,00 ден

Доритос тортиља чипс со вкус на начо сирење

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA20028

Опис

Доритос тортиља чипс со вкус на начо сирење

Дополнителни информации

Тежина 185 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doritos Nacho Cheese Тортиља чипс 185гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *