Doritos Nacho Cheese Тортиља чипс 100гр

100 g
59,00 ден

Доритос тортиља чипс со вкус на начо сирење

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ING12362

Опис

Доритос тортиља чипс со вкус на начо сирење

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doritos Nacho Cheese Тортиља чипс 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *