Doritos Taco чипс 185гр

185 g
100,00 ден

Доритос тортиља чипс

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12727

Опис

Доритос тортиља чипс

Дополнителни информации

Тежина 185 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doritos Taco чипс 185гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *